LADIES PÁRTY STRIP SHOW - PÁNSKÝ STRIPTÝZ
Moderovaná, 1,5 - 2,5 hodinová strip show, většinou pouze pro dámskou společnost, za účasti několika profesionálních striptérů (počet určen podle přání zákazníka)..
Akce má 2 části.
Po úvodu se v 1 části předvádí pouze Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla.
Ve druhé části programu už následují klasické stripy (do naha).
Během večera jsou divačky / diváci různými způsoby zapojovány do probíhající show, ať už formou "spolupráce" při stripu, nebo účastí v kratších soutěžích, které vyplňují určité časové úseky.
Tato akce se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a možností podniku, ale většinou se provádí ve 3 až 5 ti účinkujících, ve výše uvedené době trvání.
Cena akce se stanoví podle počtu účinkujících a vzdálenosti podniku od Prahy, Brna, nebo Ostravy.
PODROBNÉ INFO A FOTOGALERIE K TÉTO AKCI NAJDETE NA:
NOC DIVOKÝCH KOČEK - DÁMSKÝ STRIPTÝZ
Jde o obdobu LADIES PÁRTY.
Moderovaná , 1,5 - 2 hodinová akce, většinou pouze pro pánskou společnost, za účasti několika profesionálních striptérek ..
(počet dívek opět se určí podle přání a možností podniku, nebo zákazníka)
V 1 části tohoto programu se předvádí pouze Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla (dívky odkládají pouze vršek).
Ve 2 části programu už následují klasické stripy (do naha).
Během večera jsou diváci / divačky různými způsoby zapojovány do probíhající show, ať už formou "spolupráce" při stripech, nebo účastí v kratších soutěžích, které vyplňují určité časové úseky.
Tato akce se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a možností podniku, ale většinou se provádí za účasti 3 až 5 ti dívek, ve výše uvedené době trvání.
VÍCE INFORMACÍ O TÉTO AKCI, FOTOGALERIE A KONTAKTY NAJDETE NA :
EROTICKÁ STRIPTÝZOVÁ PÁRTY
Celovečerní erotický program, během kterého diváci uvidí několik erotických vystoupení od striptýzu, až třeba po Live Sex show.
Na přání zákazníka můžeme zajistit moderování tohoto pořadu naším moderátorem, účast několika hostesek, buďto v erotickém prádle, nebo nahoře bez, zápasy v bahně, ale zajistíme i další program, např. barmanská show, kouzelník, kapely atd.
Složení a sled programu se vždy přizpůsobuje podle přání a možností podniku, nebo zákazníka.
Doporučujeme pro akce většího rozsahu, jako jsou například společenské plesy, zábavy a diskotéky..
PÁNSKÝ STRIPTÝZ - DÁMSKÝ STRIPTÝZ - STRIP SHOW - STRIPTÉŘI - STRIPTÉRKY - TANEČNICE - Tel. 603439185 -
http://www.pansky-striptyz.jex.cz http://www.ladies-party.jex.cz http://www.divoke-kocky.jex.cz http://www.striptyz-strip.net http://www.striptyz.jex.cz http://www.damsky-striptyz.jex.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one